Общо събрание на РИМ - Стара Загора

     На 12. 02. 2014 г. от 11:00 ч. в зала № 33 на РИМ - Стара Загора се проведе общо събрание на музея. На събранието присъстваха зам. кметът по хуманитарните дейности на Община Стара Загора Иванка Сотирова и началник отдел "Кулрура и туризъм" на Общината Диана Атанасова. Гласувани и приети бяха отчетът на музейната институция за 2013 г. и планът за 2014 г.

    Събранието бе последвано от организирането на пресконференция от 14:00 ч., на която директорът на музея д-р Ангел Динев запозна журналистите с основните положения и идеи от своята концепция за развитието на институцията.

 

 

 

постоянна експонация

За седма поредна година Регионален исторически...
Проектът обединява две експозиции, представени в...

Къща музей Градски бит - XIX век е адаптирана за хора с увреждания

 

 

ИГРА: Наредете пъзела!

Играйте... Наредете пъзела!