Днес в РИМ-Стара Загора посрещнахме добри гости – коледарчетата от СУ „Максим Горки“. С празнични песни и благословии те зарадваха музейния колектив и отправиха пожелания за здраве, берекет и благоденствие.
От сърце им пожелаваме здраве, много успехи в училище и щастлива Нова година!








